Platební a finanční služby

Poštovní poukázka A


Služba je určena k převodu peněz na účet v rámci vnitrostátního platebního styku. Odesílatel složí hotovost, příjemci připíšeme částku na účet.

Více informací

Poštovní poukázka B


Nástroj vnitrostátního platebního styku v režimu "účet - hotovost". Odesílatel převede částku z účtu, příjemci vyplatíme hotovost.

Více informací

Poštovní poukázka C

Služba v rámci vnitrostátního platebního styku určena pro převod peněžních částek. Odesílatel složí hotovost, příjemci hotovost vyplatíme.

Více informací

Poštovní poukázka D

Služba vnitrostátního platebního styku s garantovanou lhůtou výplaty. Odesílatel složí hotovost, příjemci ji vyplatíme již 1. pracovní den po podání.

Více informací

SIPO pro plátce

SIPO vám ušetří čas i peníze. Sdružuje pravidelné platby (nájem, elektřina, telefon, pojistné apod.) do jediné platby. Vše zaplatíte pohodlně a najednou, díky tomu ušetříte na poplatcích za jednotlivé platby.

Více informací

SIPO pro firmy

Snižte náklady spojené s hlídáním, upomínáním a inkasováním plateb. SIPO za vás zajistí veškerou administrativu spojenou s výběrem plateb, oceníte ho při pravidelných platbách.

Více informací

SIPO pro banky

Službu SIPO zajišťuje Česká pošta bezhotovostní úhradou plateb SIPO z účtů klientů bank, se kterými uzavřela Smlouvu o bezhotovostní úhradě SIPO.

Více informací

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření je výhodná forma spoření se státním příspěvkem a daňovým zvýhodněním.

Více informací

ČSOB Poštovní spořitelna

Pro ČSOB Poštovní spořitelnu, druhou největší banku v ČR v počtu klientů, zajišťuje Česká pošta bankovní produkty, např. Poštovní účet, účet k podnikání, účet pro právnické osoby i neziskovky.
 

Pojištění

V oblasti pojištění nabízí a sjednává Česká pošta produkty ČSOB Pojišťovny. ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna s širokým portfoliem životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby.
 
 

Stavební spoření

Stavební spoření patří mezi nejvýhodnější spořící produkty s možností úvěru. Na každé poště můžete sjednat návrh smlouvy nebo provést změny s ČSOB Stavební spořitelnou.

 

SAZKA

Česká pošta vykonává pro sázkovou kancelář SAZKA činnosti, které umožňují on-line terminály, např. loterie Sazka, Sportka, Šťastných 10, Euromiliony, Keno a Kasička, dobití mobilů, nákup vstupenek.