Další produkty

Práce s časovými razítky i certifikáty je mnohem snazší, když používáte vhodný software. S PDF Signerem+ můžete „podepsat a orazítkovat“ vaše PDF dokumenty během pár vteřin, VerisignIT si poradí i s dokumenty v jiných formátech, například dokumenty Wordu, Excelu nebo obrázky.

Stáhněte si 30denní demoverzi programů a vyzkoušejte si je zdarma.

Otestovat můžete i další program z nabídky PostSignum, Recomando Start/Profi, který vás definitivně zbaví starostí s dlouhodobou platností datových zpráv.

PDF Signer+

Aplikace PDF Signer slouží k podepisování PDF dokumentů pomocí certifikátů. Program umí například podepisovat i více dokumentů najednou a lze ho využít i pro přidávání časových razítek nebo pro správu a kontrolu certifikátů.

Mezi další výhody patří:

  • kontrola platnosti certifikátu
  • přívětivé uživatelské rozhraní

nahoru

VerisignIT

Program VerisignIT je určený pro podepisování a ověřování elektronických dokumentů v nejrůznějších formátech, správu certifikátů, vedení podpisové spisové služby nebo zabezpečení komunikace mezi servery a dokáže také:

  • elektronicky podepisovat formáty pdf, doc, docx, jpg, xls, xlsx, txt, xml, isdoc/isdocx
  • ověřit podpis a převádět dokumenty do PDF/A formátu

Recomando Start/Recomando Profi

Všechny datové zprávy zůstávají uloženy v datové schránce pouze 90 dnů. Pokud si přejete uchovat vaše zprávy i po této době, můžete si je uložit přímo v datové schránce pomocí Datového trezoru nebo v počítači či jiném lokálním úložišti pomocí programu Recomando.

nahoru

Čtečky čipových karet

Pokud jste si pořídili občanský průkaz s elektronickým čipem, určitě se vám hodí i čtečka čipových karet miniLector EVO. Stačí ji zapojit do USB portu vašeho počítače a můžete začít používat nejen elektronický podpis uložený ve vašem občanském průkazu.  
 

nahoru

Ceník

Produkt Cena bez DPH Cena s DPH
PDF Signer+ 850 Kč 1 028,50 Kč
VerisignIT 1 590 Kč 1 924 Kč
Recomando Start 1 500 Kč 1 815 Kč
Recomando Profi 4 900 Kč 5 929 Kč
Čtečka miniLector EVO 322 Kč 390 Kč

Kontakt

Pro více informací volejte zákaznickou linku nebo navštivte webové stránky www.postsignum.cz.