Další produkty

Práce s časovými razítky i certifikáty je mnohem snazší, když používáte vhodný software. S PDF Signerem můžete „podepsat a orazítkovat“ vaše PDF dokumenty během pár vteřin, VerisignIT si poradí i s dokumenty v jiných formátech, například dokumenty Wordu, Excelu nebo obrázky.

Stáhněte si 30denní demoverzi programů a vyzkoušejte si je zdarma.

Otestovat můžete i další program z nabídky PostSignum, LongTermValidator START, který vás definitivně zbaví starostí s dlouhodobou platností datových zpráv.

PDF Signer

Aplikace PDF Signer slouží k podepisování PDF dokumentů pomocí certifikátů. Program umí například podepisovat i více dokumentů najednou a lze ho využít i pro přidávání časových razítek nebo pro správu a kontrolu certifikátů.

Mezi další výhody patří:

  • kontrola platnosti certifikátu
  • přívětivé uživatelské rozhraní

nahoru

VerisignIT

Program VerisignIT je určený pro podepisování a ověřování elektronických dokumentů v nejrůznějších formátech, správu certifikátů, vedení podpisové spisové služby nebo zabezpečení komunikace mezi servery a dokáže také:

  • elektronicky podepisovat formáty pdf, doc, docx, jpg, xls, xlsx, txt, xml, isdoc/isdocx
  • ověřit podpis a převádět dokumenty do PDF/A formátu

nahoru

LongTermValidator START

Všechny datové zprávy zůstávají uloženy v datové schránce pouze 90 dnů. Pokud si přejete uchovat vaše zprávy i po této době, můžete si je uložit přímo v datové schránce pomocí Datového trezoru nebo si je uložit v počítači či jiném lokálním úložišti a označit časovým razítkem. S tím vám pomůže program LongTermValidator START.

Software LongTermValidator START nejen uloží vaše zprávy, ale rovnou je označí i časovým razítkem a tak zajistí jejich dlouhodobou platnost. Program automaticky kontroluje platnost časových razítek a zprávy s končící platností automaticky přerazítkuje.

nahoru

Čtečky čipových karet

Pokud jste si pořídili občanský průkaz s elektronickým čipem, určitě se vám hodí i čtečka čipových karet GemPC Twin USB. Stačí ji zapojit do USB portu vašeho počítače a můžete začít používat nejen elektronický podpis uložený ve vašem občanském průkazu.

nahoru

Ceník

Produkt Cena bez DPH Cena s DPH
PDF Signer 590 Kč  714 Kč
VerisignIT 1590 Kč 1924 Kč
Long Term Validator - START 490 Kč 593 Kč
Čtečka
GemPC Twin USB 
554 Kč 670 Kč

nahoru

Kontakt

Pro více informací volejte zákaznickou linku  800 10 44 10 nebo navštivte webové stránky www.postsignum.cz.