Sazka

Česká pošta zprostředkovává na více než 1800 poštách v rámci České republiky pro SAZKA sázková kancelář, a.s., činnosti v oblasti prodeje sazka losů a sázkových her.

Na poštách si lze vsadit loterie Sazka, Sportka, Šťastných 10, Euromiliony, EUROJACKPOT, Keno a Kasička, koupit sazka losy, využít levného volání u operátora SAZKA mobil, který nabízí zákazníkům volání a SMS za skvělé ceny. Dále je možné realizovat nákup vstupenek na sportovní a kulturní akce nebo realizaci činnosti spojenou s věrnostním programem Klubu SAZKA. Na přepážkách s terminálem SAZKA je dále možno dobít kredit pro mobilní telefon pro mobilní operátory O2, Vodafone a T-Mobile.

Nově je od listopadu 2015 výrazně rozšířen počet přepážek České pošty, na kterých si klienti mohou vsadit náhodný tip na nejbližší slosování vybraných loterií společnosti SAZKA – Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10, Euromiliony. Klient nemusí nic vyplňovat, pouze na vybrané přepážce poskytující službu sdělí, kterou loterii si chce vsadit a kolik sází sloupců. Vše je realizováno rychle, komfortně s větší dostupností a šancí na výhru.