Služby eGovernment

Služby eGovernment vykonává Česká pošta v rámci spolupráce s orgány státní správy s cílem přiblížit úřední záležitosti občanům i firmám a ušetřit jim čas a energii při běhání na úřady a mezi úřady. Otevírací doba pošty je přitom většinou příznivější než úřední hodiny příslušných úřadů.

Czech POINT


Czech POINT zjednodušuje vyřizování úředních záležitostí - vydává ověřené výstupy a výpisy z informačních systémů veřejné správy.

Více informací

Ověřování listin a podpisů

Ověřování je snadno dostupné na všech poštách se službou Czech POINT, není potřeba chodit na úřad nebo k notáři. Kopii originálu zhotovíme.

Více informací

Datové schránky


Prostřednictvím Czech POINTů lze podávat veškeré žádosti a oznámení týkající se informačního systému datových schránek a jejich nastavení.

Více informací

Doplňkové služby k datovým schránkám

Majitelům datové schránky nabízí Česká pošta doplňkové služby, které umožňují jejich plné využití, nadstandardní nastavení či vyšší zabezpečení.

Více informací

iZakázky


Díky službě iZakázky vám už neuteče žádná veřejná zakázka. Každý den pro vás hledáme nové obchodní příležitosti ve více než 120 oborech.

Více informací

Ověřený výpis z Centrální evidence exekucí

Pořízení výpisu z Centrální evidence exekucí vám může pomoci v mnoha životních situacích a můžete ho získat na vybraných poštách.

Více informací

Bezpečné úložiště

Bezpečné úložiště České pošty slouží k dlouhodobému ukládání všech důležitých dokumentů bez ohledu na jejich formát. Ukládejte si v úložišti své úřední, obchodní či jiné důležité dokumenty.

Více informací