Archiv Aktualit

Česká pošta varuje před podvodnými e-maily, vydávajícími se za Českou poštu

Na Českou pošta se v posledních dnech obrátilo několik klientů s tím, že obdrželi e-mail, který předstírá, že byl odeslán z České pošty a informuje o odeslání balíčku do 48 hodin od potvrzení. Součástí e-mailu je i podvodný odkaz, na který mají klienti kliknout.

Celá zpráva

Otevírací doba poboček ve státní svátek 28. září

Česká pošta dává k dispozici seznam svých poboček, které budou otevřeny ve státní svátek 28. září.

Celá zpráva

Česká pošta je opět partnerem Stanu proti melanomu

Již pátý rok je Česká pošta hlavním partnerem akce Stan proti melanomu. Ta se letos koná ve třech největších městech České republiky již po třinácté. Akce začala 14. a 15. září 2020 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračuje 21. září v Brně na Moravském náměstí a končí 22. září v Ostravě v Avion Shopping Parku vždy od 10 do 18 hodin.

Celá zpráva

Jožin z bažin ve známkovém sešitku

Olej na plátně „Jožin z bažin žere Pražáka“ od Ivana Mládka je námětem nové výplatní písmenové poštovní známky, kterou dnes, 9. září 2020, uvádí Česká pošta do prodeje ve známkovém sešitku. Připomíná tak 50 let od založení Banjo Bandu Ivana Mládka.

Celá zpráva

Na pražské pošty bude umožněn vstup pouze s rouškou

Na základě aktuální situace týkající se šíření nemoci covid-19 v hlavním městě Praze rozhodla Česká pošta o povinnosti nošení roušek, respirátorů nebo jiné pokrývky úst a nosu na všech svých pražských pobočkách, a to s účinností od středy 9. září 2020.

Celá zpráva