Archiv Aktualit

Česká pošta se vrací k běžnému provozu

Od pondělí 25. května 2020 se všechny pobočky České pošty vracejí k běžné provozní době, která platila před zavedením opatření proti šíření koronaviru. Na všech pobočkách bude také obnoven dřívější víkendový provoz. Od tohoto data bude také ukončena možnost odesílání roušek zdarma v průhledném obalu.

Celá zpráva

Česká pošta a Software602 představují eIDAS Solutions pro nejlepší služby elektronického podpisu na trhu

Předmětem spolupráce je spojení zákaznického a produktového portfolia Certifikační autority PostSignum a Software602 do nové generace služeb eiDAS s inovativním obchodním modelem.

Celá zpráva

Pošta varuje před podvodnou soutěží o mobilní telefon

Česká pošta upozorňuje veřejnost na podvodnou soutěž o mobilní telefon. Na mobilních telefonech se začaly objevovat klamavé zprávy s logem České pošty, které informují zákazníky (údajně uživatele značky Xiaomi) o soutěži o mobilní telefony Samsung S10 nebo iPhone XS.

Celá zpráva

Česká pošta vyhlašuje otevřené výběrové řízení do vrcholového managementu

Česká pošta, s. p., vyhlašuje otevřené výběrové řízení na pozici Ředitel divize logistické služby.

Celá zpráva

Přeprava zásilek do a z USA může být kvůli nedostatečnému leteckému spojení neúměrně dlouhá

Nedostatečné letecké propojení mezi některými zeměmi světa, které vzniklo kvůli šíření koronaviru, způsobuje neustále problémy i v přepravě zásilek. Česká pošta pravidelně zveřejňuje na svých webových stránkách aktuální seznam zemí, do kterých je pozastaveno přijímání zásilek, a to právě z důvodu neexistence nebo nedostatečného množství leteckých kapacit.

Celá zpráva