Komerční certifikáty

Popis služby

Řešení pro bezpečné přihlašování , posílání zašifrovaných e-mailů, zabezpečení webového serveru (SSL certifikát) – to vše dokáže komerční certifikát.

Osobní komerční certifikát je určen pro konkrétní osoby, zatímco systémový je určený pro technická zařízení (aplikace na serverech). Osobní komerční certifikát může například zvýšit bezpečnost přihlášení do datové schránky, serverový certifikát oceníte při řešení spisové služby nebo zabezpečení komunikace mezi servery.

Na rozdíl od kvalifikovaného certifikátu, není komerční certifikát automaticky uznáván úřady státní správy. Na jeho použití se musí komunikující strany dohodnout.

Komerční doménové certifikáty slouží pro zabezpečení komunikace klienta s webovým serverem (SSL certifikát).

nahoru

Benefity služby

Komunikujte bezpečně

Komerční certifikát je skvělý nástroj pro bezpečnou komunikaci. Můžete jej použít pro přihlášení do datové schránky, pro bezpečný přístup do aplikací nebo třeba k šifrování komunikace.

Papírování jen na začátku

Papírové podklady pro ověření identity zákazníka a uživatele jsou vyžadovány jen při uzavírání smlouvy a při vydávání prvotního certifikátu. O následný certifikát, který nahradí váš končící certifikát, můžete již žádat elektronicky.

Služby na dosah ruky

Služby PostSignum jsou dostupné na téměř 1 000 poštách se službami Czech POINT. Pokud dáváte přednost tomu, abychom přijeli za vámi, objednejte si Mobilní registrační autoritu. Díky Mobilní registrační autoritě vám můžeme poskytnout naše služby přímo na místě, které si sami určíte.

S operačním systémem si nemusíte lámat hlavu

Certifikáty můžete používat a žádost o vydání certifikátu můžete vygenerovat prakticky v libovolné aplikaci a v libovolném operačním systému. Doporučujeme vám program iSignum, který vám pomůže vygenerovat žádost o vydání certifikátu a je dostupný pro operační systémy Windows.

Pro uložení certifikátu můžete použít téměř jakoukoliv čipovou kartu nebo  USB token. Pokud uložíte vaše certifikáty na tato zařízení, zvýšíte tak jejich bezpečnost pomocí PIN kódu. Bez správného PINu se k vašim certifikátům nikdo nedostane a navíc je můžete mít stále při sobě.

Držte vaše certifikáty pod kontrolou

Díky Zákaznickému portálu PostSignum se zbavíte zbytečných starostí s evidencí certifikátů vaší organizace.  Budete tak mít nejen přehled o certifikátech a razítkách využívaných vašimi zaměstnanci, ale i pohodlný nástroj pro jejich správu. Bez instalace softwaru, bez papírování, bez starostí.

Na nás se můžete spolehnout

PostSignum je největší certifikační autorita v České republice. Jsme jediná certifikační autorita s certifikací shody s ČSN EN ISO 9001 a ČSN ISO/IEC 27001.

nahoru

Ceník

Ceny za vydáváné certifikáty

nahoru

Dokumenty ke stažení

Smlouvy, certifikační politiky, ostatní příručky a návody

Certifikáty certifikačních autorit

Seznamy zneplatněných certifikátů (CRL)

nahoru

Kontakt

Pro více informací volejte zákaznickou linku 800 10 44 10 nebo navštivte webové stránky www.postsignum.cz.