Služby ČEZ na pobočkách ČP

Česká pošta na vybraných pobočkách nově otevřela kontaktní místa ČEZ, na kterých snadno vyřešíte dodávky energií pro domácnosti i podnikatele. Seznam kontaktních míst se bude postupně rozšiřovat.

Náš vyškolený poradce vám pomůže snížit náklady na energie. Domluvte si schůzku na konkrétní čas, nebo se rovnou zastavte na pobočce, a nechte si bezplatně prověřit možnosti úspory. Ať už jde o elektřinu nebo plyn, vyřešíte zde například nové připojení, výpočet úspory při přechodu k ČEZ, veškeré papírování s tím spojené, změnu stávajících služeb nebo třeba reklamaci.

Kontaktní místa ČEZ & otevírací doba (pdf, 404kB)
Informační memorandum ČEZ Prodej (pdf, 94kB)
Poučení pro zákazníky (pdf, 423kB)

O ČEZ Prodej:

Společnost ČEZ Prodej, která je součástí Skupiny ČEZ, je s téměř 2,9 miliony zákazníků největším dodavatelem energií v Česku. Vedle toho nabízí také chytrá energetická řešení pro domácnosti: například instalace střešních fotovoltaických elektráren s bateriemi, tepelná čerpadla, plynové kotle a řídicí systémy, které tyto technologie propojují. ČEZ Prodej také provozuje virtuálního operátora Mobil od ČEZ, který má cca 128 000 zákazníků.