Začínáme podnikat s e-shopem

Jsme lídr v poskytování zásilkových služeb. Máme pro vás komplexní řešení i atypické služby. Nechte se inspirovat už při vývoji e-shopu, pomůžeme vám realizovat podnikání v e-commerce.

Na co si dát při budování e-shopu pozor? Přinášíme vám tipy pro úspěšný start.

Registrujte si doménu

Vyberte si srozumitelný název, pod kterým vás zákazníci snadno najdou. Je vám český rybníček malý? Místo koncovky cz. zvolte třeba .eu nebo .com. Registraci pořídíte v rámci stokorun.

nahoru

Vyberte hosting

Pronájem digitálního prostoru, kde bude vaše stránka uložena, často pořídíte společně s nákupem domény. Cena závisí na objemu dat, který na web budete chtít umístit.

nahoru

Implementujte API

Zjednodušíte si tak správu e-shopu a zefektivníte nakupování pro své zákazníky. Podívejte se, jak takový e-shop, kde se vašim klientům dobře nakupuje, vypadá.

Oceníte především funkce přenosu a zjišťování stavu zásilek, generování adresních štítků, volbu dopoledního nebo odpoledního časového pásma doručení a také skladovou a účetní evidenci včetně EET.

nahoru

Vyberte platební systém

Nejoblíbenější způsob platby za zboží je u nás stále dobírka, čím dál více zákazníků však využívá platbu převodem při osobním převzetí a platbu kartou prostřednictvím platební brány umístěné na vašem e-shopu nebo zajišťovanou třetí stranou.

nahoru

Bezpečný e-shop

Nakonec přinášíme tipy pro bezpečnost dat e-shopu v rozbouřeném prostředí internetu: