Archiv Aktualit

Výběrové řízení na pozici Ředitel úseku řízení lidských zdrojů České pošty, s.p.

Česká pošta, s.p., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Ředitel úseku řízení lidských zdrojů

Celá zpráva

ČSOB Poštovní spořitelna – to je bezkonkurenční pobočková síť a řešení pro každého v jakékoli finanční situaci

ČSOB a Česká pošta letos v červnu završí prvních pět let exkluzivního partnerství, v rámci kterého skupina ČSOB zajišťuje na poštách všechny bankovní i pojišťovací služby. Následujících pět let bude ve znamení ještě užší spolupráce a možností, které klientům skupina ČSOB nabízí. To symbolizuje „zmodrání“ červené Poštovní spořitelny a propojení s logem a komunikací ČSOB.

Celá zpráva

Uživatelé datových schránek odeslali už miliardu datových zpráv

V úterý 10. května 2022 v 7:53 hodin byla dosažena hranice 1 miliardy odeslaných datových zpráv. Stalo se tak po necelých 13 letech provozu systému datových schránek. Jubilejní zpráva byla odeslána ze schránky obecního úřadu ve Zlínském kraji.

Celá zpráva

Nemusíte být prezident, abyste byli na známce

Dnes Vám nic nebrání nechat si zhotovit poštovní známky s kuponem, na který lze dotisknout logo Vaší firmy, Váš portrét, fotografii kamaráda, potomků nebo třeba rodinného automobilu. Jinak řečeno, libovolný snímek, kresbu nebo text. Záleží jen na Vaší fantazii.

Celá zpráva

Pobočka České pošty v Odrách nabízí nový koncept obsluhy

Česká pošta slavnostně otevřela v pondělí 16. května 2022 svou novou pobočku v Odrách v Moravskoslezském kraji. Provozovna je umístěna v nových prostorech v nákupním centru na Masarykově náměstí a je zařízena v atraktivním a novém designu, přičemž jde teprve o třetí podobnou pobočku v České republice a první v rámci Slezska a Moravy.

Celá zpráva