Archiv Aktualit

Projekt Krajané na České poště - propojujeme světy získal zlatý certifikát TOP Odpovědné firmy v oblasti Diverzity

Jednou z cen, které aliance Byznys pro společnost uděluje, je cena TOP Odpovědná firma v diverzitě. Jde o cenu pro firmy, které podporují diverzitu pracovních týmů z hlediska věku, pohlaví a dalších hledisek a pozitivně ovlivňují vnímání diverzity ve firemním prostředí. Přestože se Česká pošta této akce zúčastnila poprvé, získala hned zlatou medaili.

Celá zpráva

Senát podpořil vyšší a férovější úhradu služeb České pošty objednávaných státem

Senát ČR na svém jednání 15. 11. 2018 podpořil petiční požadavek zaměstnanců České pošty vedených předsedkyní PKOV Jindřiškou Budweiserovou na vyšší a férovější úhradu služeb, které si u ní stát objednává. Horní komora označila petici v usnesení za důvodnou.

Celá zpráva

Generální ředitel České pošty převzal ocenění Řád vavřínu

Nejvyšších poct podnikatelské veřejnosti se letos dočkalo za účasti více než 400 podnikatelů, představitelů státní správy a osobností veřejného života celkem 14 osobností z řad podnikatelů, manažerů, lékařů, sportovců i vědeckého a uměleckého světa.

Celá zpráva

Už půl milionů zákazníků využilo vyzvednutí balíku na kód

Od začátku října, kdy Česká pošta zavedla možnost vyzvednout si balík bez dokladu totožnosti pomocí šestimístného kódu, tento zrychlený proces využilo již půl milionu zákazníků.

Celá zpráva

Otevírací doba poboček ve státní svátek 17. listopadu

Česká pošta dává k dispozici seznam svých poboček, které budou otevřeny v sobotu 17. listopadu.

Celá zpráva