Archiv Aktualit

Upozornění na výpadek avizování

V důsledku výpadku služeb mobilního operátora, který poskytuje SMS avizování k poštovním zásilkám České pošty, upozorňujeme naše zákazníky na možnost zpoždění těchto SMS zpráv.

Celá zpráva

Přeprava zásilek do a z Austrálie může být neúměrně dlouhá

Nedostatečné letecké propojení mezi některými zeměmi světa kvůli pandemii koronaviru neustále trvá. To způsobuje také problémy v přepravě zásilek. Jednou ze zemí, s kterou je nedostatečné letecké spojení, je Austrálie.

Celá zpráva

Nová výplatní známka děkuje všem, kteří byli v první linii

Motivem nové výplatní písmenové poštovní známky, kterou Česká pošta začne prodávat ve středu 24. června, jsou roušky se zjednodušenými symboly zdravotníků, pošty, armády, policie, hasičů a všech ostatních, kteří si navzájem pomáhali a v nelehké době koronavirové krize drželi při sobě. Autorem výtvarného návrhu známky je Filip Heyduk.

Celá zpráva

Upozornění na podvodné e-maily

Česká pošta zaznamenala šíření podvodných e-mailů jménem České pošty z aplikace Pohlednice Online. Uživatel obdrží e-mail s potvrzením o přijetí platby a objednávky ve kterém je link na stažení nebezpečného souboru.

Celá zpráva

Upozornění pro datové podavatele poštovních poukázek B

Na straně České pošty, s.p., dochází k neočekávaným výpadkům automatu přijímajícího datové soubory podání poštovních poukázek B a z tohoto důvodu nebyla dnes 29.05.2020 tato služba plně funkční.

Celá zpráva