Platební a finanční služby

Poštovní poukázka A


Služba je určena k převodu peněz na účet v rámci vnitrostátního platebního styku. Odesílatel složí hotovost, příjemci připíšeme částku na účet.

Více informací

Poštovní poukázka A - doklad V

Služba je určena majitelům účtů, kteří uzavřeli s Českou poštou příslušnou smlouvu, na základě které nehradí cenu za službu odesílatel peněz, ale majitel účtu bezhotovostním převodem.

Poštovní poukázka B


Nástroj vnitrostátního platebního styku v režimu "účet - hotovost". Odesílatel převede částku z účtu, příjemci vyplatíme hotovost.

Více informací

Poštovní poukázka C

Služba v rámci vnitrostátního platebního styku určena pro převod peněžních částek. Odesílatel složí hotovost, příjemci hotovost vyplatíme.

Více informací

Poštovní poukázka D

Služba vnitrostátního platebního styku s garantovanou lhůtou výplaty. Odesílatel složí hotovost, příjemci ji vyplatíme již 1. pracovní den po podání.

Více informací

DINO

Služba, kdy ČP zkontaktuje dlužníky a umožní jim jednorázovou platbou splatit jejich závazek nebo nastavit splátkový kalendář. DINO Hledá řešení bez soudů a exekucí.

Více informací

SIPO pro fyzické osoby

SIPO vám ušetří čas i peníze. Sdružuje pravidelné platby (nájem, elektřina, telefon, pojistné apod.) do jediné platby. Vše zaplatíte pohodlně a najednou, díky tomu ušetříte na poplatcích za jednotlivé platby.

Více informací

SIPO pro organizace

Snižte náklady spojené s hlídáním, upomínáním a inkasováním plateb. SIPO za vás zajistí veškerou administrativu spojenou s výběrem plateb, oceníte ho už při pravidelných platbách od 50 zákazníků.

Více informací

SIPO pro banky

Službu SIPO zajišťuje Česká pošta bezhotovostní úhradou plateb SIPO z účtů klientů bank, se kterými uzavřela Smlouvu o bezhotovostní úhradě SIPO.

Více informací

Platby superCASH

Platby superCash přes Českou poštu jsou pro zákazníka zcela diskrétní, bezpečné, rychlé (probíhají okamžitě) a velmi jednoduché. Není nutné použití platební karty, mobilního telefonu ani internetbankingu.

Více informací

Poštovní spořitelna

Pro Poštovní spořitelnu, druhou největší banku v ČR v počtu klientů, zajišťuje Česká pošta bankovní produkty, např. Poštovní účet, účet k podnikání, účet pro právnické osoby i neziskovky.
 

Pojištění

V oblasti pojištění nabízí a sjednává Česká pošta produkty ČSOB Pojišťovny. ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna s širokým portfoliem životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby.
 

Stavební spoření

Stavební spoření patří mezi nejvýhodnější spořící produkty s možností úvěru. Na každé poště můžete sjednat návrh smlouvy nebo provést změny s Českomoravskou stavební spořitelnou.

Home Credit

Česká pošta na vybraných poštách nabízí výplatu hotovostního spotřebitelského úvěru společnosti Home Credit až do výše 150 tisíc Kč.

Více informací

SAZKA

Česká pošta vykonává pro sázkovou kancelář SAZKA činnosti, které umožňují on-line terminály, např. loterie Sazka, Sportka, Šťastných 10, Euromiliony, Keno a Kasička, dobití mobilů, nákup vstupenek.

Více informací

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření je výhodná forma spoření se státním příspěvkem a daňovým zvýhodněním.