Archiv Aktualit

Jak a které pošty budou otevřeny o vánočních svátcích?

Česká pošta bude mít jako každý rok otevřeno i na Štědrý den a 2. svátek vánoční. Seznam otevřených poboček a jejich otevírací dobu naleznete v přiloženém dokumentu

Celá zpráva

Česká pošta začíná prodávat roční dálniční kupóny na rok 2013

Kupony, jejichž platnost začíná 1. prosince, budou v prodeji od zítřejšího dne na většině poboček České pošty, v celé síti je zákazníci koupí nejpozději od pátku, 30. listopadu.

Celá zpráva

Poštovní Vánoce začaly o měsíc dříve

Zcela nečekaně začal na Poště předvánoční nápor již během měsíce října. Oproti stejnému měsíci loňského roku stoupl počet vnitrostátních balíkových zásilek o více než 30 procent. Přitom největší nárůst zásilek Pošta očekává jako vždy až v polovině prosince.

Celá zpráva

Vánoční nadílka s Českou poštou aneb 30 štědrých dnů

eská pošta spouští v termínu od 12. 11. do 21. 12. 2012 pro své zákazníky vánoční soutěž na podporu balíkových služeb, a to Balíku Na poštu a Balíku Do ruky.

Celá zpráva

Česká pošta spouští e-tržiště

Česká pošta od 1. listopadu spustila do ostrého provozu Centrum veřejných zakázek, tzv. e-tržiště, které umožňuje elektronické zadávání veřejných zakázek ve stanovených zadávacích řízeních. E-tržiště je plně elektronický systém, všechny úkony v zadávacím řízení provádí zadavatel i dodavatel v elektronické podobě.

Celá zpráva