Archiv Aktualit

V sobotu 17. dubna zahájí provoz kontaktní místa sčítání

Spolu se začátkem listinné fáze Sčítání 2021 se 17. dubna 2021 otevřou i stovky kontaktních míst, kde bude možné vyzvednout i odevzdat listinný sčítací formulář. Pracovníci kontaktních míst rovněž poradí s jeho vyplněním a zodpovědí případné dotazy

Celá zpráva

Česká pošta se stala členem ICT UNIE

Vstup České pošty do této profesní organizace k 1. dubnu 2021 je strategickým krokem, který České poště umožní aktivně se účastnit aktivit ICT UNIE a mít přístup k agendě, připravovaným dokumentům a stanoviskům ICT UNIE a umožní ji na tyto vstupy aktivně reagovat.

Celá zpráva

Velikonoční období obohatilo přes 50 tisíc Pohlednic Online

Během 11 předvelikonočních dnů poslali klienti 50 026 Pohlednic Online. Překonali tak magickou padesátitisícovou hranici a o 344 zaslaných Pohlednice Online překonali stejné období loňského roku. Pohlednice Online funguje od roku 2015 a odesláno jich bylo téměř 3,7 milionu.

Celá zpráva

Nouzový stav a mimořádná opatření

Při návštěvě poboček je na základě rozhodnutí vlády mít ochranu dýchacích cest v podobě respirátoru nebo nanoroušky. Upozornění na toto omezení je od pondělí vyvěšeno také na veškerých pobočkách České pošty.

Celá zpráva

Vyberte z loňských českých poštovních známek tu nejkrásnější

Tradiční Anketa o nejkrásnější známku otevírá svůj další ročník. Účastníkem ankety se může stát každý, kdo v období mezi 22. 2. – 30. 4. 2021 doručí v ofrankované obálce správně vyplněný originální hlasovací kupon.

Celá zpráva