Archiv Aktualit

Šéfem logistiky České pošty se stal Petr Cinkl

Generální ředitel České pošty Roman Knap jmenoval 18. února 2019 ředitelem divize poštovní provoz a logistika Petra Cinkla. Dosud byl řízením divize pověřen Jiří Linert, který zůstává ředitelem úseku řízení doručovací sítě České pošty.

Celá zpráva

Balíky se budou od března měřit, nikoli vážit

Česká pošta jako lídr balíkového trhu v České republice zlepšuje své služby a vychází vstříc zákazníkům. Čtyři z deseti balíků, které jsou v České republice poslány, doručuje Česká pošta. Z důvodu zefektivnění své logistiky a zlepšení kvality doručování Česká pošta přichází se zásadní změnou v oblasti balíkových zásilek.

Celá zpráva

Česká pošta připomíná Jiřího Hanzelku a Miroslava Zikmunda

Česká pošta představila ve čtvrtek 14. února 2019 příležitostný aršík „Století Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda“ se dvěma různými známkami. Na aršíku jsou portréty Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda z období druhé poloviny jejich života.

Celá zpráva

Valentýnský týden s Českou poštou

Česká pošta již tradičně připravila na první polovinu února příležitostné poštovní razítko ke svátku sv. Valentýna. Autorkou návrhu razítka je paní Eva Hašková.

Celá zpráva

VAROVÁNÍ před fiktivní soutěží o mobilní telefon

Vzhledem k četným dotazům ze strany veřejnosti opakujeme upozornění na falešnou soutěž, která neoprávněně využívá logo České pošty.

Celá zpráva