Archiv Aktualit

V květnu vznikne 16 nových pošt Partner

Česká pošta pokračuje i v roce 2018 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok převedla na smluvní partnery celkem 189 provozoven. K 1. květnu 2018 převádí dalších 16 provozoven. Celkem k tomuto datu bude fungovat 512 pošt Partner.

Celá zpráva

Otevírací doby poboček o svátcích

Stejně jako v loňském roce i letos Česká pošta dává k dispozici seznam svých poboček, které budou otevřeny o svátcích 1. a 8. května.

Celá zpráva

Česká pošta získala už podruhé ocenění Firma pro zdraví

Senát Parlamentu České republiky s podporou iniciativy Firma pro zdraví uskutečnil v úterý 3. dubna třetí ročník konference s názvem Péče o zdraví zaměstnanců. V rámci této konference získala Česká pošta zlatou cenu.

Celá zpráva

Česká pošta hospodařila v roce 2017 s konsolidovaným ziskem 110 mil. Kč

Podle auditovaných výsledků vytvořila Česká pošta v loňském roce konsolidovaný zisk před zdaněním ve výši 110 mil. Kč. Pozitivně jej ovlivnily zejména vyšší výnosy z balíkových a mezinárodních zásilek, výnosy v oblasti svozu a zpracování hotovosti, výnosy z obstaravatelské činnosti a také úsporná opatření v provozních nákladech jako např. přechod na IP telefonii.

Celá zpráva

První známka nové edice Český design připomíná dílo Jana Kaplického

Česká pošta představila ve spolupráci s Nadačním fondem Kaplicky Centre a Národní knihovnou České republiky v úterý 3. 4. 2018 příležitostnou poštovní známku z edice Český design, která připomíná nedokončené dílo světově uznávaného architekta Jana Kaplického.

Celá zpráva