Nabídka skladových zásob

nahoru

Přehled volných skladových zásob 

Přehled volných skladových zásob  (xls, 628kB) vám poskytne: 

  • snadnější orientaci v sortimentu poštovních cenin a filatelistického zboží,
  • aktuální přehled o disponibilitě zásob,
  • přehlednější vstupní informace pro objednávání známek online. 

V souboru naleznete přehled dostupných známek a orientační počet ks na centrálním skladě PostFila v Praze.

Datum aktualizace je uveden v záhlaví souboru. Soubor bude aktualizován cca v měsíčních cyklech nebo při výraznějším pohybu zásob, průběžná denní aktualizace není z provozních důvodů možná – může tedy dojít k situaci, že požadované zboží aktuálně již nebude na skladě.

Přehled zásob neobsahuje zboží aktuálního roku z důvodu vysoké frekvence pohybu jednotlivých položek a rezervací pro výrobní účely - aktuální zůstatky by zde byly značně zkreslené. 

nahoru

Možnosti a způsob objednání

  • v případě vyššího počtu položek od jednoho druhu (orientačně nad 30 ks) – objednávku vyřídí přímo centrální sklad PostFila – kontakt: Černohorská Jitka, tel. 954 400 777, mail  Cernohorska.Jitka@cpost.cz,
  • v případě klasických doobjednávek dostupných položek, objednávek celých ročníků známek, které jsou ještě k dispozici, požadavky vyřídí Zásilková služby Karlovy Vary – kontakt: tel. 954 400 597, mail filatelie.kv@cpost.cz

Využijete-li pro objednání přiložený soubor (xls, 628kB), nejprve si jej stáhněte k sobě do PC a vpisujte do objednávaného množství počet ks ve známkách. Takto vyplněný soubor následně připojte k mailu, ve kterém jej odešlete na naše pracoviště.

V souboru kromě Vámi doplněných počtů nic neměňte ani nemažte. Pokud máte další dotazy či doplňující informace k Vašemu požadavku, napište je do průvodního mailu. 

Doobjednávka z přehledu volných skladových zásob není realizována ve standardním online objednávkovém systému, proto není automaticky generováno potvrzení o jejím přijetí!

Zásilka bude zaslána na dobírku do 15 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky. Pro urychlení vyřízení Vaší objednávky nezapomeňte do průvodního mailu uvést adresu, na kterou má být zásilka zaslána. Je-li součástí dodací adresy konkrétní jméno příjemce zásilky, které by nemělo figurovat ve fakturační adrese, uveďte tuto skutečnost do průvodního mailu. 

Vyřizování objednávek se řídí platnými dokumenty:

nahoru

Informace pro smluvní obchodní partnery

– tzn. zákazníky s uzavřenou smlouvou na odběr cenin a filatelistického zboží se specializovaným útvarem PostFila

V případě, že máte se specializovaným útvarem PostFila uzavřenou Kupní smlouvu, pak bude Vaše doobjednávka z přehledu volných skladových zásob vyřízena v souladu s podmínkami této platné Kupní smlouvy. Nezapomeňte proto vždy při objednávkách uvést číslo Vaší smlouvy.