Archiv Aktualit

Pošťačky si jedou pro fotbalový titul do New Yorku

Ženský fotbalový tým České pošty Yellow Ladies po prvenství na domácím celorepublikovém turnaji vyhlíží další Mount Everest své úspěšné, raketové sportovní kariéry.

Celá zpráva

Bojujte proti melanomu spolu s Českou poštou

Celkem 272 vyšetřených lidí a dva odhalené melanomy to byl výsledek pondělní preventivní akce proti melanomu, která se konala v prostorách České pošty v Karlových Varech.

Celá zpráva

Nechte si vyšetřit mateřská znaménka v Karlových Varech

Česká pošta v rámci svých preventivních programů pravidelně pořádá v různých městech České republiky vyšetření mateřských znamének. Další možnost budou mít zaměstnanci České pošty, ale i veřejnost, 16. září v Karlových Varech. Zájemci mohou přijít na poštu v Karlových Varech (T. G. Masaryka 559/1) kdykoliv mezi 10. a 18. hodinou.

Celá zpráva

Na veletrhu Sběratel bude k vidění letoun Jana Antonína Bati na známce i ve skutečnosti

Na výstavišti PVA Expo Praha se od pátku 6. do soboty 7. září uskuteční 22. ročník mezinárodního veletrhu Sběratel, jehož je Česká pošta již tradičně partnerem.

Celá zpráva

Vydáním čtvrtého aršíku Česká pošta uzavírá řadu o zoologických zahradách

Česká pošta dnes, 4. září, představí příležitostný poštovní aršík Ochrana přírody: Zoologické zahrady IV. Touto filatelistickou novinkou uzavře řadu připomínající zoologické zahrady v České republice spolu s jejich nejznámějšími či nejvzácnějšími zvířaty, která jsou vyobrazena na známkách a kuponech aršíku se známkami o nominálních hodnotách 19, 23, 27 a 33 Kč. Autory výtvarného návrhu emise jsou Jaromír a Libuše Knotkovi a rytcem Martin Srb.

Celá zpráva