Zpět

PostSignum nově na tři roky

Ušetřete svůj čas – využijte možnosti obnovovat Váš certifikát pouze jednou za tři roky. Certifikační autorita České pošty, s.p., PostSignum zahájila vydávání tříletých kvalifikovaných certifikátů pro elektronický podpis a pečeť a komerčních osobních a serverových certifikátů. Tyto víceleté certifikáty jsou nabízeny za zvýhodněnou cenu. Celková doba platnosti tříletého certifikátu je 1115 dní, tj. 3 roky + 20 dní zdarma navíc.

Zákazníci si mohou jednoduchým způsobem zvolit délku platnosti při vydání certifikátu na pobočce nebo při elektronické obnově certifikátu. Další podrobnosti jsou k dispozici na stránkách www.postsignum.cz.

Certifikační autorita PostSignum nabízí kompletní portfolio služeb pro bezpečnou a komfortní online komunikaci. Služby PostSignum jsou dostupné na více než 900 pobočkách České pošty. Jsme největší certifikační autorita v České republice.

Certifikační autorita PostSignum poskytuje služby vydávání kvalifikovaných certifikátů, komerčních certifikátů a poskytování kvalifikovaného elektronického časového razítka. Kvalifikované služby jsou poskytovány v souladu s nařízením EU eIDAS.

 

Matyáš Vitík
tiskový mluvčí
Česká pošta, s.p.

606 111 060
vitik.matyas@cpost.cz