Ceník Vlastních známekVlastní známka - logo - Česká pošta

Minimální náklad pro tisk Vlastní známky je 400 shodných tiskových listů. Každý tiskový list obsahuje 25 známek, přičemž každá známka může mít jiný motiv.

V případě známkových sešitků je minimální náklad 1 250 kusů shodných známkových sešitků. Ve známkovém sešitku naleznete 8 známek.

Cena Vlastních známek je tvořena součtem nominálních hodnot známek (bez DPH – na poštovní známky se DPH nevztahuje) na tiskovém listu nebo ve známkovém sešitku a cenou za personalizaci jednoho tiskového listu či známkového sešitku (vč. DPH), v závislosti na množství odběru a počtu odlišných variant zpracování dle aktuálního ceníku. Za odlišnou variantu zpracování Vlastní známky se považuje nejen změna motivu, ale i nominální hodnoty či orientace Vlastní známky.

Kompletní ceník prodeje Vlastních známek (docx, 57kB)

                                                   

Příklad výpočtu

Zadání

Chtěli bychom vytisknout známky s jedním motivem. Máme zájem pouze o známky s hodnotou B, konkrétně o tiskové listy s obdélníkovými známkami na výšku.

Výpočet

Cena za poštovní známky = 400 tiskových listů x 25 známek x 27 Kč cena za písmenovou známku B = 270 000 Kč bez DPH (na poštovní známky se DPH nevztahuje).

Cena za personalizaci = 400 tiskových listů x 136,50 Kč za personalizaci jednoho tiskového listu (1 varianta zpracování) = 54 600 Kč včetně DPH.

Cena celkem za zakázku je 324 600 Kč.

Alternativní varianta

Chtěli byste raději menší počet známek s vlastním motivem? Pak můžete využít naše Známky s přítiskem. Navštivte www.znamkyspritiskem.cz nebo kontaktujte e-mailem pritisky@cpost.cz.