Reklamní a tiskové zásilky

Roznáška informačních a propagačních materiálů

Chcete mít jistotu, že vaše materiály dorazí tam, kde je lidé skutečně ocení? Využijte službu Roznáška informačních a propagačních materiálů (RIPM) pro skutečně efektivní řešení neadresné distribuce letáků, zpravodajů, katalogů nebo třeba ukázek zboží.

Více informací

Cílený leták

Plánujete reklamní kampaň, otevření nové pobočky nebo uvést na trh nový výrobek? Nasměrujte své marketingové akce do oblastí, kde se nacházejí domácnosti, které chcete oslovit. Využijte možností Cíleného letáku naplno.

Více informací

Tisková zásilka


Služba určená výhradně pro vydavatele tisku. Česká pošta nabízí vydavatelům spolehlivé a rychlé dodání jejich tiskovin na adresy předplatitelů. Adresného dodání periodického tisku včetně zpracování kmene předplatitelů, balení časopisů a kompletace zásilek s přílohami.

Více informací

Obchodní psaní


Obchodní psaní se hodí nejen ve chvílích, kdy chcete na vybrané adresy v České republice rozeslat svoji nabídku, katalog nebo jakékoli jiné reklamní materiály. Můžete ho využít pro hromadné podání adresných zásilek až do hmotnosti 1 kg, které se vejdou do poštovní schránky.

Více informací

Reklamní vzorky na poště

Oslovte zcela nový segment zákazníků. Využijte osobní kontakt přepážkového pracovníka pošty k předání vzorku vašeho zboží formou dárku. A to v místě, které si sami vyberete.

Více informací