ČSOB Poštovní spořitelna

Lidé

Poštovní účet

Má pro Vás vše, co k pohodlnému placení potřebujete. Poštovní účet může mít zdarma každý.
U nás se za vedení účtu neplatí.
Zdarma jsou i výběry z bankomatů ČSOB, 1 výběr hotovosti na poště měsíčně a 1 donáška hotovosti na adresu měsíčně je také bez poplatku.

Více informací.

Půjčka na cokoliv

U Půjčka na cokoliv nemusíte dokládat účtenky a vysvětlovat, na co potřebujete půjčit. Peníze Vám pošleme rovnou na účet a splácení si rozložíte podle svých možností.

Více informací.

Konsolidace půjček

na vybraných poštách (xls, 90kB)

Konsolidace půjček Vám pomůže spojit všechny Vaše půjčky do jedné, nebudete tak platit zbytečné poplatky, splácíte jen jednu půjčku a můžete výrazně ušetřit. Navíc si splácení můžete rozložit podle svých možností a všechno papírování zařídíme za Vás. A pokud budete potřebovat peníze navíc, při konsolidací půjček to není problém.

Více informací.

Kreditní karta

Je karta, která Vás odmění za každý nákup. Čím více platíte, tím větší odměnu dostáváte, a navíc ochráníte své nákupy díky pojištění proti rozbití a krádeži a prodloužené záruce.

Více informací.

Kontokorent

Povolené přečerpání účtu k překlenutí dočasného nedostatku finančních prostředků.

Více informací.

Internetové bankovnictví a ČSOB Smart

Řídit své finance můžete snadno a pohodlně i z domova, a to díky internetovému bankovnictví. Kdykoli potřebujete zjistíte zůstatek na účtu, naleznete historii účtu i výpisy a vyřídíte všechny své platby. Vše vyřešíte i z mobilu či tabletu, odkudkoli – stačí si nainstalovat ČSOB Smart.

Více informací.

Platební karta

Je bezkontaktní karta umožňuje rychle a pohodlně platit za každodenní nákupy – v obchodě při placení ji jen přiložíte k platebnímu terminálu. Zaplatíte s ní doma, v zahraničí i na internetu a peníze si vyberete z bankomatů i na poště.

Více informací.

Vkladní knížky

Vkladní knížka je tradiční způsob spoření, pokud máte rádi obchodní místa a osobní obsluhu. ČSOB Poštovní spořitelna nabízí Vkladní knížku s a bez výpovědní lhůty a Vkladní knížku dětskou.

Více informací.

Investiční služby

Informační dokument vázaného zástupce ZPKT Česká pošta, s.p. (pdf, 205kB)

Více informací.

Spoření s bonusem

Spořící účet s bonusovou úrokovou sazbou.

Více informací.

Podnikatelé a organizace

ČSOB Podnikatelský účet

Účet je určen pro fyzické osoby - podnikatele. Při využívání internetového bankovnictví výrazně ušetříte za transakce.

Více informací.

Účet pro právnické osoby

Určen pro všechny obchodní společnosti, bytová družstva, společenství vlastníků jednotek a obce (municipality).
Od 1. 1. 2024 lze sjednat účet na pobočkách ČSOB pro firemní bankovnictví. Servisní služby účtu zůstávají na poštách zachovány.

Více informací

Účet pro neziskovky

Určen pro všechny nadace a nadační fondy, občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, církve a náboženské společnosti, příspěvkové organizace.
Od 1. 1. 2024 lze sjednat účet na pobočkách ČSOB pro firemní bankovnictví. Servisní služby účtu zůstávají na poštách zachovány.

Více informací

Ostatní

Šekové poukázky

ČSOB Poštovní spořitelna vydává šekové poukázky jako doklad pro výplatu hotovosti z účtu plátce, vedeného ČSOB/ČSOB Poštovní spořitelnou nebo jinou bankou v ČR. Šeková poukázka je vhodným nástrojem pro výplaty dividend a jiných peněžitých plnění, kde z jakýchkoliv důvodů nelze využít bezhotovostní výplatu na účet.

Složenky

ČSOB Poštovní spořitelna vydává složenku jako doklad pro platbu v hotovosti na účet příjemce, který je veden v ČSOB/ČSOB Poštovní spořitelně. Složenku tedy můžete výhodně využít, pro úhradu částky uvedenou na složence ve prospěch Vašeho účtu. Plátce, který obdrží poštou složenku má možnost provést úhradu složenky na libovolné poště. Po úhradě složenky je částka následně zúčtována ve prospěch Vašeho účtu.

Vkladová karta

Vkladové karty jsou platební karty určené pro firmy, které umožňují pouze vklady hotovosti, a to na přepážkách České pošty nebo prostřednictvím vkladových bankomatů ČSOB. Vkladové karty jsou vydávány pouze osobám starším 18 let a může o ni požádat pouze majitel účtu.

„Česká pošta, s.p., je dle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, samostatný zprostředkovatel.“ (pdf, 181kB)