Potvrzení dokumentace při dodání, Ověření údajů při dodání a Předání informací z dodání

Popis služeb

Česká pošta nabízí pro smluvní partnery doplňkové služby Potvrzení dokumentace při dodání, Ověření údajů při dodání a Předání informací z dodání.

Služba Potvrzení dokumentace při dodání zajistí podepsání dokumentace přiložené k zásilce, většinou se jedná o dodací list, smlouvu, dodatek ke smlouvě apod. Poté Česká pošta zašle tento dokument zpět odesílateli.

Se službou Ověření údajů při dodání adresát nejen podepíše přiložené dokumenty k zásilce, ale navíc jsou ověřeny jeho osobní údaje uvedené v dokumentech s údaji na adresátově osobním dokladu. Tím je zajištěno, že je zásilka předána do rukou povolané osoby.

Předání informací z dodání je službou zajišťující odesílateli informaci o přijetí zásilky, konkrétně jméno a příjmení příjemce a datum a čas předání. Tyto informace budou odesílateli zpřístupněny formou Webového reportu. Služba Předání informací z dodání může být spojena s jednou z předchozích dvou služeb, nebo se nemusí vázat na žádnou z nich.

Ke kterým zásilkám lze tyto služby poskytnout?

Služby je možné poskytovat k Balíku Do ruky, Balíku Na poštu, Balíku Expres a Balíku Nadrozměr.

nahoru

Pro koho jsou služby určeny?

Služby Potvrzení údajů při dodání a Ověření údajů při dodání jsou určeny všem smluvním klientům, kteří mají zájem o doručení zásilek se svými produkty zákazníkům a zároveň chtějí urychlit proces komunikace s těmito zákazníky prostřednictvím zajištění podepsání příslušných dokumentů k zásilce. Služba Předání informací z dodání je určena též smluvním klientům, kteří by rádi získali detailnější informace o převzetí zásilky.

nahoru

Kontaktní spojení

Sjednejte si schůzku s některým z našich obchodních zástupců. Jejich seznam naleznete zde: Obchodní manažeři v regionech. K dispozici je Vám také naše zákaznická linka 800 10 44 10.

Na e-mailové adrese info@cpost.cz uvítáme všechny vaše dotazy, připomínky a podněty, které nám pomohou služby vylepšovat.
 

nahoru

Ke stažení

Produktový list - Potvrzení dokumentace při dodání, Ověření údajů při dodání a Předání informací z dodání (pdf, 252kB)

Obchodní podmínky služeb Potvrzení dokumentace při dodání, Ověření údajů při dodání a Předání informací z dodání (pdf, 262kB)