Jak objednat české známky a filatelistické zboží ze zahraničí

Roční objednávka

Co je Roční objednávka?

Roční objednávka je služba, která Vám zaručí, že pokud budete chtít, neunikne Vám jediná česká známka nebo jiné filatelistické zboží. Jednou ročně Vám zkrátka dodáme komplet českých známek a filatelistického zboží podle Vašeho přání. Stačí vyplnit jednoduchý formulář Roční objednávka (pdf, 228kB) .

Jak a kam Roční objednávku poslat?

Pokud jste si už vybrali známky nebo další filatelistické zboží, vyplněný formulář Roční objednávka pošlete e-mailem na adresu postfila@cpost.cz nebo poštou na adresu:

POSTFILA
Ortenovo nám. 542/16
CZ – 170 24 Praha 7

Jak bude Roční objednávka dodána?

Na základě Roční objednávky Vám na konci roku doručíme poštovní zásilkou nebo e-mailem proforma fakturu. Po připsání peněz na účet České pošty Vám poštovní zásilkou promptně dodáme objednané známky a filatelistické zboží.

České známky a ostatní ceniny jsou dodávány za nominální hodnoty, filatelistické zboží za prodejní cenu České pošty, s. p. Ceny jsou přepočítány denním kurzem ČNB ke dni vystavení proforma faktury.

Nákup u Smluvních partnerů

Česká pošta má v rámci své velkoobchodní činnosti v zahraničí několik Smluvních partnerů, kteří zajišťují další distribuci a prodej českých známek, cenin a filatelistického zboží ve svém teritoriu.


Tyto služby se řídí platnými dokumenty:

Objednávku můžete zrušit písemně na výše uvedené adrese nebo e-mailem na adrese postfila@cpost.cz. Pro zrušení objednávky je možné použít formulář pro odstoupení od smlouvy (pdf, 475kB).