Archiv Aktualit

Vydavatelé nebudou na pošty dodávat noviny a časopisy

Česká pošta vzhledem k rostoucím nákladům na prodej tisku na svých pobočkách navrhla distributorům tisku změnu distribuce i způsobu prodeje. V průběhu jednání však bohužel nedošlo k dohodě mezi distributory a Českou poštou, proto Česká pošta musela vypovědět smlouvy, díky kterým si zákazníci mohli na poštách kupovat noviny a časopisy.

Celá zpráva

Na poštách už noviny a časopisy pravděpodobně neseženete

Česká pošta vzhledem k rostoucím nákladům na prodej tisku na svých pobočkách navrhla distributorům tisku změnu distribuce i způsobu prodeje. V průběhu jednání zatím nedošlo k dohodě, proto Česká pošta ke konci září vypověděla smlouvy, díky kterým si zákazníci mohli na poštách kupovat noviny a časopisy.

Celá zpráva

Česká pošta nahrazuje bezplatné telefonní linky

Jedním z úsporných opatření, která souvisejí s transformačním procesem České pošty, respektive stabilizací její ekonomické situace, je chystané zrušení zelených linek k 31. prosinci 2023 a jejich nahrazení tzv. číslem geografickým

Celá zpráva

Česká pošta zavádí online podepisování smluvní dokumentace – tzv. ePodpis

Česká pošta na počátku října 2023 spustila nový proces zasílání dokumentů a jejich elektronického podepisování prostřednictvím jednoduché aplikace. Tzv. ePodpis, slouží k elektronickému podepisování a zasílání obchodní smluvní dokumentace spojené s podáním a distribucí listovních a balíkových zásilek.

Celá zpráva

Provozní doba poboček o nadcházejících svátcích

Česká pošta informuje o hodinách pro veřejnost na poštách a poštách Partner o nadcházejících vánočních svátcích, Silvestru 2023 a Novém roku.

Celá zpráva