Archiv Aktualit

Otevírací doba poboček České pošty ke konci roku 2019

Česká pošta v předvánočním provozu od 18. do 23. prosince 2019 prodlužuje na vybraných poštách otevírací dobu, a to o 45,5 hodin týdně na 16 poštách.

Celá zpráva

Generální ředitel České pošty Roman Knap se sešel s hejtmanem Královéhradeckého kraje

Udržení sítě poštovních poboček v Královéhradeckém kraji a jejich začlenění do spádových oblastí, prodloužení pracovní doby některých poboček, spolupráce obcí v rámci projektu Pošta Partner a s tím související převod pošt na tento model, byly hlavními body jednání hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána s generálním ředitelem České pošty Romanem Knapem.

Celá zpráva

Česká pošta získala ocenění za projekt Adaptační proces nových zaměstnanců Pobočkové sítě

Letos soutěžilo neuvěřitelných 24 projektů, a Česká pošta získala HREA Excellence Award – ocenění za HR projekt Adaptační proces nových zaměstnanců Pobočkové sítě.

Celá zpráva

Evropská komise nevyšetřuje Českou poštu

Česká pošta má ověřenou informaci z Generálního ředitelství pro hospodářskou soutěž Evropské komise, že nebylo zahájeno žádné vyšetřování České pošty z moci úřední.

Celá zpráva

Česká pošta zavede „dvourychlostní“ doručování listovních zásilek

Od 1. 2. 2020 zavádí Česká pošta nový, dvourychlostní systém doručování listovních zásilek. Odesílatelé si nově budou moci zvolit, zda má být zásilka doručena nejrychlejším možným způsobem, tedy následující pracovní den po podání, nebo si zvolí pomalejší, tzv. ekonomický režim doručení.

Celá zpráva