Archiv Aktualit

Česká pošta fandí českému fotbalu

Česká pošta představuje speciální poštovní dopisnici, lidově řečeno koresponďák, na které je vyobrazen český fotbalový reprezentant Vladimír Šmicer. Dopisnici je možné zakoupit od 4. září na vybraných poštách, filatelistických přepážkách, na e-shopu České pošty a také na veletrhu Sběratel od 6. do 7. září. Náklad je 3400 kusů a cena je 24 korun. Dopisnice je určena pro zasílání v České republice.

Celá zpráva

Pohlednic Online jste odeslali už dva miliony

V roce 2015 představila Česká pošta službu Pohlednice Online pro mobilní telefony a v roce 2016 ji rozšířila i na osobní počítače. Díky ní mohou lidé posílat fotografie jako papírové pohlednice prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace. Služba si rok od roku získává stále více spokojených zákazníků a láme rekordy z let předchozích. Alespoň jednu pohlednici za 4 roky provozu poslalo více než 350 tisíc uživatelů. První milion pohlednic se podařilo odeslat za „kulatých“ 1.234 dnů fungování služby a přesně rok, měsíc a den nato byla prolomena hranice 2 milionů odeslaných Pohlednic Online. Stalo se tak tento pátek 16. srpna.

Celá zpráva

Česká pošta varuje před novým podvodem šmejdů

Šmejdi, kteří zneužívají služeb a loga České pošty, přichází s novou formou podvodu, která poškozuje zákazníky.

Celá zpráva

Datových schránek už je jeden milion

Jubilejní miliontá datová schránka byla zřízena 5. srpna 2019 ve 14:31. Stalo se tak po 10 letech a 1 měsíci od spuštění systému ISDS.

Celá zpráva