Zpět

Mějte důležité dokumenty uchované elektronicky a bezpečně

Česká pošta spustila novou službu Bezpečné úložiště, která Vám zajistí bezpečné a dlouhodobě důvěryhodné ukládání úředních i dalších důležitých dokumentů.

Bezpečné úložiště poskytuje elektronický úložný prostor umístěný v datovém centru České pošty, který slouží k dlouhodobému a důvěryhodnému elektronickému ukládání dokumentů bez ohledu na jejich formát.

Své důležité dokumenty v něm máte uložené v elektronické podobě, jsou chráněné před ztrátou a dostupné odkudkoliv a kdykoliv. Každý dokument lze v úložišti opatřit archivním časovým razítkem, které umožňuje zajistit prokazatelnost a důvěryhodnost dokumentu v čase. Uložené elektronické dokumenty můžete spravovat ve své adresářové struktuře a sdílet je s třetími stranami.

Služby Bezpečného úložiště jsou snadno dostupné a cenově příznivé, lze je objednat na období 1 roku v kapacitách od 1 do 100 GB. Službu můžete využívat již za 16 Kč bez DPH za měsíc.

Služby Bezpečného úložiště lze objednat na webu www.postaonline.cz/BezpecneUloziste. Zde si můžete zároveň aktivovat a využívat mnoho dalších služeb z nabídky České pošty. Pro aktivaci služeb Bezpečného úložiště je nutné mít aktivovaný účet na Poště Online, který je ověřen pomocí platné Zákaznické karty.

Další informace najdete na webu www.bezpecneuloziste.cz

Matyáš Vitík
tiskový mluvčí
Česká pošta, s.p.
vitik.matyas@cpost.cz