Zpět

Česká pošta otevřela pobočku nového typu v Dolních Břežanech

Pobočka nového typu, která byla slavnostně otevřena v Dolních Břežanech, je první z padesáti, které chce Česká pošta modernizovat během následujícího roku.

Pošta upustila od původního projektu přestavby poboček, který reprezentuje například pobočka v pražském Edenu anebo v OC Nisa Liberec. „Původní projekt byl finančně i technicky náročný. Nový koncept je levnější a přitom mnohem vstřícnější k zákazníkům a našim zaměstnancům," řekla generální ředitelka České pošty Marcela Hrdá.

Zatímco v původním projektu bylo vybavení „šité na míru" prostoru pobočky, nová koncepce je postavena na stavebnicových modulech, které lze variabilně přizpůsobovat potřebám  každé pobočky. Jednoduše řečeno – materiály jsou levnější, technická řešení jsou jednodušší, přitom je výsledný efekt minimálně stejný. Náklady na vybudování nové pobočky jsou však o třetinu nižší.

Dětský koutek či WiFi síť, to jsou jen některé novinky, které naši zákazníci najdou na nové pobočce v Dolních Břežanech. Na dalších poštách počítáme také s vyvolávacím systémem, který nenutí stát lidi ve frontě. Klienti tak mohou využít pohodlně vybavenou zákaznickou zónu a občerstvit se z nápojového automatu. 

Mgr. Marta Selicharová
tisková mluvčí ČP, s.p.
selicharova.marta@cpost.cz


Nová pošta v Dolních Břežanech

Nová pošta v Dolních Břežanech

Stavebnicový nábytek nabízí široké možnosti

Stavebnicový nábytek nabízí široké možnosti

Dětský koutek - pošta myslí i na nejmenší

Dětský koutek - pošta myslí i na nejmenší