Zpět

Česká pošta navázala spolupráci s platformou eBay

Internetový aukční portál eBay odstartuje 29. března Cyklus školení s názvem eBay Academy. Akademie je bezplatná online vzdělávací aktivita platformy eBay určená především pro prodejce z České republiky a v České republice se bude konat vůbec poprvé. Cílem eBay Academy je pomoci menším a středním českým podnikům s exportemdo celého světa a podpořit jejich konkurenceschopnost. Česká pošta bude logistickým partnerem a prezentujícím účastníkem eBay Akademie.

eBay Akademie je bezplatná online vzdělávací aktivita platformy eBay určená speciálně pro prodejce z České republiky. Cílem je pomoci českým menším a středním podnikům s prodejem do celého světa a podpořit jejich konkurenceschopnost. „e-Bay si vybralo Českou poštu jako svého logistického partnera, protože Česká pošta umí doručit zásilky do každé země, po celém světě, nabízí kvalitní služby a příznivé ceny. Spolupráci s takto významným partnerem velmi vítáme,“ říká Oldřich Vytiska, ředitel divize logistika České pošty.

Cyklus školení s názvem eBay Academy potrvá šest týdnů. Internetová aukční síň jej zdarma pořádá pro e-commerce prodejce z České republiky, aby jim pomohla s exportem a oslovením milionů zákazníků na eBay. Program zahrnuje individuální šestitýdenní školení v českém jazyce včetně na míru uzpůsobených řešení pro prodej. Účastníci e-Bay Academy získají 60% slevu na propagaci prodeje na eBay, tříměsíční předplatné časopisu eBay a v neposlední řadě tři měsíce bezplatného prodeje na nejznámějším světovém marketplace. Česká pošta bude prezentovat své logistické řešení 5. dubna.

Prodejci se mohou registrovat na webové stránce eBay Academy - https://export.ebay.com/cz/academy. Školení je zdarma, počet míst je omezený a společnost eBay si vyhrazuje právo na výběr účastníků.