Zpět

Česká pošta maximálně zjednodušuje posílání balíků

Česká pošta uvádí na trh atraktivní službu nazvanou Balík Komplet. Novinka maximálně zjednodušuje posílání zásilek a nabízí alternativu, jak se vyhnout zdlouhavým úkonům, se kterými si zákazníci spojují připravení zásilky pro odeslání. Jednotná cena obsahuje poštovné, pojištění, praktický obal, vyzvednutí balíku od odesilatele a následné doručení.

Balík Komplet je k dostání ve všech PostShopech a dalších vybraných pobočkách České pošty. Lze jej zakoupit v e-shopu České pošty nebo také při objednání Odvozu balíku prostřednictvím webu PoštaOnline – Podání balíku. Odesílatel jej může odeslat prakticky odkudkoliv, ať už se jedná o domov, kancelář nebo pobočku pošty. V aplikaci vyplní potřebná data a může si objednat vyzvednutí balíku doručovatelem. V případě podání na poště s přepážkou Balíkovna je zákazník obsloužen přednostně. Stačí, když načte kód z balíku ve vyvolávacím systému. 

Cena Balíku Komplet je 149 Kč, obsahuje vše potřebné - pojištění až do 50 000 Kč a specifický obal, který je snadno složitelný. Garantovaná nosnost balíku je do 7 kg. Veškeré informace jsou k dispozici na webu www.balik-komplet.cz.

Balík Komplet můžete zhlédnout na YouTube kanálu České pošty ČPTV https://www.youtube.com/watch?v=lpOaDj_lF0Q