Zpět

Balíkovna rozšířila svou nabídku o doručování na adresu

Klienti Balíkovny doposud využívali možnosti nechat si zasílat své zásilky do některého ze 7 500 výdejních míst po celé republice, umístěných na pobočkách České pošty, u externích partnerů nebo ve výdejních boxech. Nedávno také Balíkovna oznámila novou možnost odesílání balíků prostřednictvím AlzaBoxů. A nyní přichází s další novinkou, kterou je služba nazvaná Balíkovna na adresu. Tento nový produkt pod brandem Balíkovny umožní klientům doručení zásilky na adresu domů nebo třeba do kanceláře.

„Zásilku lze odbavit v aplikaci www.balikovna.cz v sekci Poslat balík, a to včetně úhrady za službu přes platební bránu. Současně si lze odeslání balíku na adresu přes Balíkovnu objednat na největším českém online tržišti Aukro. Balíkovna na adresu je však plně připravena k integraci i na ostatní partnerské weby po vzoru Aukro,“ popisuje Lukáš Rampas, ředitel Balíkovny a dodává: „Balíkovna tímto krokem reaguje na potřeby zákazníků a nabízí moderní a efektivní řešení pro jejich potřeby při doručení balíků.

Nová služba Balíkovna na adresu je dostupná na všech pobočkách Balíkovny, včetně AlzaBoxů. Každá zásilka, která je přijata k doručení, je avizována odesílateli i příjemci, kteří mohou využít možnosti jejího sledování prostřednictvím aplikace pro sledování zásilek. Před samotným doručením na adresu se řidič zásilky spojí s příjemcem telefonicky, což zajišťuje plynulé a efektivní doručení.  

Pro zvýšení pohodlí zákazníků je možná i úhrada dobírky přímo u řidiče, a to buď platebním terminálem nebo v hotovosti. Kromě toho ji může převzít kdokoliv, kdo má kód určený pro výdej zásilky, podobně jako je tomu u vyzvednutí zásilky v Balíkovně. Tento kód obdrží adresát e-mailem nebo v SMS zprávě.

Další informace včetně výhod pro klienty registrované do účtu Moje Balíkovna, naleznou zájemci na webu www.balikovna.cz.

 

PODCAST:

26. 10. 2023 - Ivo Vysoudil, tiskový mluvčí České pošty (m4a, 373kB)