Psaní - listovní zásilky ČR

Doporučené psaní

Pokud potřebujete mít nezvratný důkaz, že vaše psaní dorazilo k adresátovi, využijte Doporučené psaní. Vaše zprávy rychle doručíme a pomůžeme vám potvrdit i to, kdy jsme adresátovi zásilku předali.

Více informací

Obyčejné psaní

Hledáte výhodný, jednoduchý a rychlý způsob, jak napsat svým blízkým, přátelům, zákazníkům nebo obchodním partnerům? Pro běžnou korespondenci je Obyčejné psaní přímo ideální. A ideální je i pro ty, kdo chtějí ušetřit.

Více informací

Firemní psaní

Posíláte obyčejná a doporučená psaní ve velkém? Preferujete možnost odpočtu DPH? Služba Firemní psaní vám přinese zajímavou cenu podle toho, jaké množství zásilek a do jakých oblastí posíláte.

Více informací

Cenné psaní

Peníze, šperky, šeky nebo cenné dokumenty? Se službou Cenné psaní budou vaše cennosti putovat k adresátům ve speciálním obalu prodávaném poštou a za zvýšených bezpečnostních opatření. Za obsah zásilky ručíme až do výše 1 000 000 Kč.

Více informací

Odpovědní zásilky

U Odpovědní zásilky hradí službu adresát. Tím zvyšuje pravděpodobnost odeslání zásilky i šetří čas a náklady odesílateli. Aby mohl uživatel - adresát tuto službu využívat, musí mít uzavřenou Dohodu s Českou poštou.

Více informací

Obyčejná slepecká zásilka

Obyčejná slepecká zásilka je určena k přepravě písemností s hmatným písmem nebo zvukových záznamů pro slepce za podmínek, že odesílatelem nebo adresátem je nevidomý nebo zařízení pro nevidomé.

Více informací

Doporučená slepecká zásilka

Doporučená slepecká zásilka nabízí oproti Obyčejné slepecké zásilce nevidomým adresátům navíc stvrzení podání i potvrzení dodání a odpovědnost za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu zásilky.

Více informací
 

Další služby

Mobilní aplikace Pohlednice Online

Mobilní aplikace Pohlednice Online, díky které vytvoříte a odešlete pohlednici z mobilu nebo tabletu, my vytiskneme a doručíme do schránky! 

Více informací