Česká pojišťovna

Logo České pojišťovny

Specializované přepážky České pojišťovny (xls, 32kB) na vybraných poštách zajišťují komplexní servis portfolia pojišťovacích produktů České pojišťovny včetně následné péče o klienta.

Informace o pojištění a jeho možném sjednání vám podá každá pošta.

Životní pojištění MŮJ ŽIVOT

Životní pojištění Můj život  je variabilní pojištění, které si můžete nastavit podle svých představ a potřeb. Umožňuje pojištění celé rodiny na jedné smlouvě. Obsahuje široký rozsah pojištění pro případ závažných onemocnění a rozšířenou pojistnou ochranu při invaliditě. Novinkou je možnost získání věrnostního bonusu na konci pojištění.

Více informací naleznete na stránkách České pojišťovny „Životní pojištění Můj život“.

Pojištění domácnosti

Příjemný pocit bezpečí domova. Často si ani neuvědomujeme, jak křehké toto bezpečí je. I s běžným provozem domácnosti je spojena celá řada rizik. Pojištění domácnosti České pojišťovny ochrání Váš domov před katastrofami i před běžnými riziky, jako je třeba promáčený strop.

Více informací naleznete na stránkách České pojišťovny „Pojištění domácnosti“

Pojištění bytů, obytných budov a souvisejících staveb

Bydlení ve vlastním domě patří k nejčastějším lidským snům. Ti, kterým se tento sen splnil, vědí, že dům nepřináší jen radost. Žádná budova není naprosto nedobytná pro zloděje, žádná neodolá rozběsněným živlům.

Více informací naleznete na stránkách České pojišťovny „Pojištění bytů, domů a souvisejích staveb“.

Pojištění vozidel

Povinné ručení Vás chrání před možným nepříznivým finančním dopadem nároků poškozeného v případě škody způsobené provozem vozidla.

Havarijní pojištění kryje škody způsobené havárií, živelnými událostmi, odcizením, vandalismem nebo neoprávněným užitím vozidla. Můžete cestovat bez obav nejen v ČR, ale i v Evropě.  

Více informací naleznete na stránkách České pojišťovny „Pojištění vozidel“

Cestovní pojištění

Při cestách do zahraničí zajistíme, že o Vás bude postaráno. Sjednejte si kvalitní cestovní pojištění a vydejte se na cestu bez obav. Díky tomuto pojištění nezůstanete kvůli zdravotním potížím bez prostředků a bez pomoci.

Máme pro Vás výhodné balíčky pro každý typ cesty. Více informací naleznete na stránkách České pojišťovny „Cestovní pojištění