Přítisky PostFila

Přítisky vydané odborem PostFila pro sběratele za zvýhodněnou cenu.

1. přítisk PostFila

1. přítisk PostFila

Jako připomínku právě na výstavě OSTROPA dovršených 10. let služby Známky s přítiskem jsme připravili 1. přítisk PostFila - tiskový list známek s přítiskem na kterém jsme využili loňské novinky – možnosti obsadit každý kupon jiným motivem. Náměty jsou kombinací motivů z minulé i letošní výstavy a fotografií Prahy a Jihlavy. Fotografie Jihlavy poskytla fotografka Eva Bystrianská.

 

2. přítisk PostFila

2. přítisk PostFilaDne 15. 10. 2014 byl u příležitosti konání výroční 50. výstavky odboru Známkové tvorby,  vydán tiskový list známek s kupony s přítiskem „50. výstavka odboru Známkové tvorby ve dvoraně Hlavní pošty“.
Na přítisk byla použita kat.č. 0822 – Bouquet „A".
TL obsahuje 11 různých motivů přítisků s grafikami tvůrců českých poštovních známek.

 

3. přítisk PostFila

3. Přítisk PosFilaV návaznosti na předchozí přítisk byl dne 4. 4. 2018 u příležitosti konání výroční 100. výstavky známkové tvorby, vydán tiskový list známek s přítiskem „100. výstavka známkové tvorby ve dvoraně Hlavní pošty“. Na přítisk byla použita kat.č. 0841 – Pošta na křídlech „A".
TL obsahuje 11 různých motivů přítisků s grafikami tvůrců českých poštovních známek.

 

Tiskové listy budou do vyprodání zásob bude v prodeji na pracovišti  Známkové tvorby – známky s přítiskem, Jindřišská 14, Praha 1 a v prodejně známek PostFila v Praze v Holešovicích za 531 Kč. Filatelistickým klubům a stálým objednatelům byla rozeslána nabídka. Zůstává také možnost objednat TL na adrese Česká pošta, s.p. – Služby filatelistům, Nákladní 29, Karlovy Vary, 362 07 nebo e-mailem na filatelie.kv@cpost.cz.