Objednání a dodací podmínky

Známky si můžete objednat pouze prostřednictvím závazné objednávky na našem formuláři s podpisem a to předaném, zaslaném v tištěné podobě či nově zaslaném mailem s naskenovaným podpisem.
Objednávkový formulář lze získat:

 • na vybraných poštách
 • na pracovišti PostFila v Praze - Holešovicích

nebo si jej můžete stáhnout zde:

Přečtěte si:

Vyplněnou a podepsanou objednávku pošlete na níže uvedenou adresu či e-mail. Jiný způsob objednávky nelze akceptovat (např. telefonem nebo dopisem). Podklady (fotografie, kresba) pošlete, spolu s objednávkou.  U podkladů posílaných e-mailem jako příloha k objednávce zaslané poštou, je třeba kvůli identifikaci do objednávkového formuláře uvést skutečně mailovou adresu, ze které bude předloha odeslána!

 

nahoru

Adresa pro zasílání objednávek a podkladů

PostFila - známky s přítiskem
Ortenovo nám. 542/16
170 24 Praha 7

pritisky@cpost.cz

Tel.: 954 400 692

nahoru

Dodací lhůta

- závisí na způsobu objednání.

 • V případě osobního podání objednávky a úhrady v hotovosti přímo na pracovišti PostFila může být zakázka zhotovena na počkání (pouze při variantě 1 fotografie na hlavních kuponech) a to ve dnech:
  Pondělí 9:00 - 12:00
  Úterý 9:00 - 12:00
  Středa 9:00 - 11:30 a 13:00 - 18:00
 • V ostatní pracovní dny mezi 8:00 až 12:00 a (kromě pátku) 13:00 až 15:00 přijmeme objednávku a platbu a zakázku zhotovíme zpravidla do týdne (dle provozních možností). Upozorňujeme, že na pracovišti PostFila není možná úhrada platební kartou.
 • Při objednání poštou a platbě převodem či poukázkou je dodací doba zhruba tři týdny (opět v závislosti na provozních možnostech).

nahoru