News archive

2017 highway stickers on sale at post offices

Česká pošta je stejně jako v minulých letech distributorem dálničních kuponů. Známky pro vozidla do 3,5 t jsou již k dispozici na všech poštách v celé ČR, včetně vybraných smluvních partnerů České pošty.

All content

Czech Post to negotiate with the ČSOB Group on financial services provided after 2017

Proces nastavení poskytování bankovních, pojišťovacích a dalších finančních služeb na pobočkách České pošty po roce 2017 vstupuje do další fáze. Dozorčí rada podniku dnes projednala výsledky procesu výběru vhodného partnera pro zajištění retailových finančních služeb. Česká pošta nyní zahájí jednání se skupinou ČSOB, která podala nejvýhodnější nabídku v celém komplexu nabízených služeb.

All content

Improved efficiency of parcel delivery in regional capitals

Česká pošta, jako lídr přepravy balíků z e-shopů, nadále zkvalitňuje své služby. Od září 2016 zavedla v krajských městech optimalizovaný způsob doručování balíků v tzv. časových zónách. Vychází tak vstříc požadavkům svých zákazníků ohledně preference času doručení.

All content

Pick up your parcel from our depots at any time

Česká pošta spustila od 1. července 2016 nonstop výdej uložených zásilek na vybraných osmi depech po celé ČR. Vyzvednout si balík je na těchto místech možné v kteroukoli denní i noční hodinu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

All content

Extracts from the Central Register of Executions to be newly obtained at Czech Post offices

Česká pošta nabízí od 1. července možnost získat výpis z Centrální evidence exekucí, a to díky své husté pobočkové sítí na zhruba tisícovce pošt. Dosud bylo možné využít tuto přínosnou službu, tedy zajistit si listinou formu ověřeného výpisu, pouze na dvou místech Exekutorské komory ČR a přes internet. Nově je tato služba rozšířena na pošty poskytující služby Czech POINT.

All content