Balíky - zásilky ČR

Balík Na poštu

Váš Balík Na poštu až do velikosti XL (nejdelší strana do 200 cm) doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

Více informací

Balík Do ruky

Adresátům můžeme balík až do velikosti XL (nejdelší strana do 200 cm)  předat hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

Více informací

Balíkovna

Balíkovny mají více než 5 300 podacích a výdejních míst. Balík si vyzvednete běžně druhý den. Jedná se o cenově nejvýhodnější balík od České pošty. Podání zařídíte samoobslužně, online. Dobírku vyřešíte jednoduše, bez poukázek. Balíkovna je také ideální služba pro e-shopy a distribuci jejich zboží zákazníkům.

Více informací

Balík Komplet

Balík Komplet je moderní předplacená balíková služba, která vám poskytne vše potřebné pro odeslání zásilky.

Více informací

Cenný balík

Peníze, šeky, šperky, drané kameny nebo cenné dokumenty a sběratelské předměty můžete bezpečně poslat jako Cenný balík až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm). Ručíme za něj až do výše 1 000 000 Kč.

Více informací

EMS

Dokument nebo zboží, které dnes máte v rukou, může být nejpozději zítra ve 14 hodin u adresáta na druhém konci republiky. Využijte Express Mail Service (EMS) pro rychlou vnitrostátní přepravu zásilek do velikosti L (nejdelší strana do 100 cm).

Více informací

Doporučený balíček

Předměty, které kvůli větším rozměrům nelze poslat jako Doporučené psaní, spolehlivě doručíme pomocí Doporučeného balíčku. Hodí se pro zásilky s menší hodnotou a s nejdelší stranou do velikosti L (nejdelší strana do 60 cm). Za zásilku odpovídáme až do výše 1 180 Kč.

Více informací

Obyčejný balík

Obyčejný balík určitě oceníte v situaci, kdy chcete ušetřit. Je cenově výhodný a umožňuje posílat zásilky až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm). Obyčejný balík podáte na každé poště bez nutnosti vyplňovat podací formulář.

Více informací

B2B zásilka

Ideální pro zasílání balíků mezi firmami nebo vlastními pobočkami. S výhodami B2B zásilky pošlete Balík Do ruky i EMS. Doručíme je ve více než 95 % druhý pracovní den. Automaticky druhý pokus o doručení.

Více informací
 

Další služby

Výdej balíků na kód

Služba umožňuje vyzvednout většinu vnitrostátních avizovaných balíků bez nutnosti předkládat průkaz totožnosti, a proto je na všech poštách může za adresáta vyzvednout i třetí osoba.

Více informací

Avizování balíkových zásilek

Služba Avizování znamená elektronické oznamování dodání zásilek prostřednictvím mobilu (SMS) nebo e-mailu. Adresátům zdarma oznamuje např. datum doručení/uložení balíku, výši dobírky, atd.

Více informací

Poslat zásilku

Vyplnit podací data online se vyplatí. Získáte slevu, na poště to půjde rychleji a nebudete potřebovat podací lístek. Na balík už nemusíte složitě vypisovat adresy ručně, z webu si rovnou vytiskněte i adresní štítek a nalepte ho na balík. Můžete si objednat i odvoz balíku.

Více informací

Odvoz balíků

Když nechcete s balíkem na poštu, dojede si pošta pro balík k vám. Díky nové službě si můžete objednat vyzvednutí balíků kdekoliv, doma nebo třeba v kanceláři.

Více informací