Back

Content is not available in english

Obec Sudoměřice u Tábora leží v severní části okresu Tábor a je považována za vstupní bránu do jihočeského kraje na trase Praha - České Budějovice - Vídeň. Poštu Partner tu obec provozuje od 1. června 2016 v nově vytvořených prostorách obecního úřadu.

„Provozování poštovních služeb jsme se rozhodli převzít z důvodu zajištění určitého komfortu pro naše občany, aby si byli schopni vyřídit veškeré poštovní záležitosti přímo v obci. Za obrovskou výhodu provozování pošty přímo obcí považuji hlavně určení a stanovení vlastní provozní doby,“ uvádí František Mikulanda, starosta obce. Kromě každodenního dopoledního provozu tak mohou lidé dva dny v týdnu na poštu zajít až do 17. hodiny.

To ale není jediná výhoda pro místní občany v Sudoměřicích. V budově obecního úřadu mají soustředěných hned několik dalších služeb. Lidé zde naleznou kromě obecního úřadu a pošty také zdravotní péči nebo obecní knihovnu. 

Pošta Partner nabízí veškeré potřebné služby. Dají se tu koupit dopisní potřeby, obalový materiál, ale třeba i losy. „Na poště Partner se dají vyřídit všechny poštovní a peněžní služby nebo třeba zaplatit složenky. Občané jsou s našimi službami spokojeni a pozitivně hodnotí také nové vybavení a nové prostory,“ uvedla zaměstnankyně pošty Partner, Marie Šittová.