Balíky - zásilky ČR

Balíkové služby na našich pobočkách po celé České republice.

Balík Na poštu

Váš Balík Na poštu do hmotnosti 30 kg doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

Více informací

Balík Do ruky

Adresátům můžeme balík o hmotnosti až 50 kg předat hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

Více informací

Balík Do balíkovny

Cenově nejdostupnější balík České pošty, který si můžete objednat ve Vašem oblíbeném e-shopu. Balík Do balíkovny si jednoduše vyzvednete na více jak 222 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. V rámci této služby Vám nabídneme rychlý výdej na přepážce a garantujeme možnost uhradit dobírku platební kartou..

Více informací

Balík Komplet

Balík Komplet je moderní předplacená balíková služba, která vám poskytne vše potřebné pro odeslání zásilky.

Více informací

Cenný balík

Peníze, šeky nebo cenné dokumenty můžete bezpečně poslat jako Cenné psaní, ale co s cennostmi, které se do obálky nevejdou? Šperky, drahé kameny nebo třeba sběratelské předměty do 20 kg můžete poslat jako Cenný balík. Ručíme za něj až do výše 1 000 000 Kč.

Více informací

EMS

Dokument nebo zboží, které dnes máte v rukou, může být nejpozději zítra ve 14 hodin u adresáta na druhém konci republiky. Využijte Express Mail Service (EMS) pro rychlou vnitrostátní přepravu zásilek do 20 kg.

Více informací

Doporučený balíček

Předměty, které kvůli větším rozměrům nelze poslat jako Doporučené psaní, spolehlivě doručíme pomocí Doporučeného balíčku. Hodí se pro zásilky s menší hodnotou a hmotností do 2 kg. Za zásilku odpovídáme až do výše 880 Kč.

Více informací

Obyčejný balík

Obyčejný balík určitě oceníte v situaci, kdy chcete ušetřit. Je cenově výhodný a umožňuje posílat zásilky až do 20 kg. Obyčejný balík podáte na každé poště bez nutnosti vyplňovat podací formulář.

Více informací

Balík Expres

Balík Expres je nejrychlejší z našich balíků. Podejte ho ráno do 10 hodin a večer bude v cíli. Perfektní pro všechny, kdo posílají zásilky o hmotnosti až 10 kg a mají naspěch. Funguje ve všech krajských městech, v Praze.

Více informací

Výdej balíků na kód

Služba umožňuje vyzvednout většinu vnitrostátních avizovaných balíků bez nutnosti předkládat průkaz totožnosti, a proto je na všech poštách může za adresáta vyzvednout i třetí osoba.

Více informací
 

Další služby

Avizování balíkových zásilek

Služba Avizování znamená elektronické oznamování dodání zásilek prostřednictvím mobilu (SMS) nebo e-mailu. Adresátům zdarma oznamuje např. datum doručení/uložení balíku, výši dobírky, atd.

Více informací

Odpolední doručování balíkových zásilek

Ve vybraných lokalitách prodlužujeme doručovací dobu balíků až do 19.00 hodin. Chcete-li si ověřit, zda Vaše adresa patří do vybraných lokalit využijte naši aplikaci.

Více informací

Komplexní doručení a Odvoz starého spotřebiče

Smluvním partnerům nabízíme dodávku zásilky až do bytu nebo kanceláře, rozbalení zboží a odvoz obalu nebo starého spotřebiče.  

Více informací

Odvoz balíků

Když nechcete s balíkem na poštu, dojede si pošta pro balík k vám. Díky nové službě si můžete objednat vyzvednutí balíků kdekoliv, doma nebo třeba v kanceláři.

Více informací