Informace o mimořádné změně poštovních podmínek

V důsledku mimořádné situace spojené s šířením viru COVID-19 dochází ke změně poštovních podmínek České pošty. Pro více informací sledujte Aktuální informace o omezení nabídky služeb.

Balíky - zásilky ČR

Balík Na poštu

Váš Balík Na poštu až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm) doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

Více informací

Balík Do ruky

Adresátům můžeme balík až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm)  předat hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

Více informací

Balík Do balíkovny

Cenově nejdostupnější balík České pošty, který si můžete objednat ve vašem oblíbeném e-shopu. Balík Do balíkovny si jednoduše vyzvednete na specializovaných výdejních místech Balíkovna na pobočkách ČP nebo Balíkovnách mimo poštu po celé České republice.

Více informací

Balík Komplet

Balík Komplet je moderní předplacená balíková služba, která vám poskytne vše potřebné pro odeslání zásilky.

Více informací

Cenný balík

Peníze, šeky, šperky, drané kameny nebo cenné dokumenty a sběratelské předměty můžete bezpečně poslat jako Cenný balík až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm). Ručíme za něj až do výše 1 000 000 Kč.

Více informací

EMS

Dokument nebo zboží, které dnes máte v rukou, může být nejpozději zítra ve 14 hodin u adresáta na druhém konci republiky. Využijte Express Mail Service (EMS) pro rychlou vnitrostátní přepravu zásilek do velikosti L (nejdelší strana do 100 cm).

Více informací

Doporučený balíček

Předměty, které kvůli větším rozměrům nelze poslat jako Doporučené psaní, spolehlivě doručíme pomocí Doporučeného balíčku. Hodí se pro zásilky s menší hodnotou a s nejdelší stranou do velikosti L (nejdelší strana do 60 cm). Za zásilku odpovídáme až do výše 1080 Kč.

Více informací

Obyčejný balík

Obyčejný balík určitě oceníte v situaci, kdy chcete ušetřit. Je cenově výhodný a umožňuje posílat zásilky až do velikosti XL (nejdelší strana do 240 cm). Obyčejný balík podáte na každé poště bez nutnosti vyplňovat podací formulář.

Více informací

Balík Expres

Balíkem Expres pošlete svoji zásilku do velikosti M nejrychlejším možným způsobem. Balík Expres funguje v rámci daného krajského města, včetně Prahy. Pokud jej podáte na vybraných poštách v pracovní dny do 10.00 hodin – dodáme adresátovi ještě týž den odpoledne nebo večer.

Více informací
 

Další služby

Výdej balíků na kód

Služba umožňuje vyzvednout většinu vnitrostátních avizovaných balíků bez nutnosti předkládat průkaz totožnosti, a proto je na všech poštách může za adresáta vyzvednout i třetí osoba.

Více informací

Avizování balíkových zásilek

Služba Avizování znamená elektronické oznamování dodání zásilek prostřednictvím mobilu (SMS) nebo e-mailu. Adresátům zdarma oznamuje např. datum doručení/uložení balíku, výši dobírky, atd.

Více informací

Odpolední doručování balíkových zásilek

Ve vybraných lokalitách prodlužujeme doručovací dobu balíků až do 19.00 hodin. Chcete-li si ověřit, zda Vaše adresa patří do vybraných lokalit využijte naši aplikaci.

Více informací

Komplexní doručení a Odvoz starého spotřebiče

Smluvním partnerům nabízíme dodávku zásilky až do bytu nebo kanceláře, rozbalení zboží a odvoz obalu nebo starého spotřebiče.  

Více informací

Odvoz balíků

Když nechcete s balíkem na poštu, dojede si pošta pro balík k vám. Díky nové službě si můžete objednat vyzvednutí balíků kdekoliv, doma nebo třeba v kanceláři.

Více informací

Poslat zásilku

Vyplnit podací data online se vyplatí. Získáte slevu, na poště to půjde rychleji a nebudete potřebovat podací lístek. Na balík už nemusíte složitě vypisovat adresy ručně, z webu si rovnou vytiskněte i adresní štítek a nalepte ho na balík. Můžete si objednat i odvoz balíku.

Více informací