Rekreační zařízení Rožmberk

Rekreační zařízení Rožmberk se nachází v malebné jihočeské obci Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a Lipenskou vodní nádrží, v blízkosti dvou hraničních přechodů do Rakouska. Výhled z většiny oken pokojů skýtá nádherný výhled na celý Rožmberk, kterým protéká řeka Vltava.

V areálu rekreačního střediska je tenisový kurt, volejbalové a dětské hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, ohniště, místnost pro uložení kol a parkoviště zdarma.

V okolí Rožmberka...
Můžete navštívit hrad Rožmberk, zámek, muzea a grafitový důl v Českém Krumlově(památka UNESCO), Poštovní muzeum a Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, hvězdárnu Kleť, rozhlednu na Vítkově Hrádku, Schwarzenberský kanál, vodní elektrárnu Lipno, Stezku v korunách stromů. V nedalekém Rakousku rozhlednu Sternstein, lázeňské městečko Bad Leonfelden, historické centrum Freistadtu a hornorakouské město Linz.
Na své si přijdou i milovníci vodních sportů, koupání, rybaření, turistiky, cykloturistiky, in-line bruslení a lyžování (Ski areál Lipno a Sternstein).

Celoroční provoz umožňuje široké využití pro klidnou rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek ,firemní porady a večírky, rodinné oslavy (svatby, narozeniny), školy v přírodě a školní výlety, adaptační, taneční a jiné kurzy, kulturní a sportovní akce, zahradní párty...

Kontakty

Adresa: 
Česká pošta, s.p.
Rožmberk čp. 66
382 18 Rožmberk nad Vltavou

(GPS: 48o39´24.416“N, 14o21´57.504“E)

tel.: +420 954 401 181

mobil: +420 739 534 110 (111)
e-mail: 
web: www.ubytovanirozmberk.cz

Ubytování

Ubytování nabízíme ve 2, 3 a 4-lůžkových standardně vybavených pokojích, sociální zařízení a sprchy jsou společné. V nabídce jsou také pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením.

Celková kapacita 100 lůžek.  

K dispozici jsou tři velké společenské místnosti navzájem propojitelné, WIFI připojení zdarma, jídelna s kapacitou 100 míst, bar v bývalé zámecké kapli s biliárem, knihovna a půjčovna sportovních potřeb.

Stravování

Strava jednotná, snídaně, obědy, večeře. Po dohodě upravíme jídelníček dle přání klienta (vegetariánská strava, domácí česká kuchyně).

Občerstvení

Bar v bývalé zámecké kapli - provozovatel pan Chmela Roman, tel.+420 608 446 043.

Provoz: celoročně

Ceník služeb

Cena ubytování včetně 15% DPH za osobu/noc:

říjen - červen
lůžko v pokoji bez sociálního zařízení 217 Kč
lůžko v pokoji se sociálním zařízením 308 Kč
červenec - září
lůžko v pokoji bez sociálního zařízení 283 Kč
lůžko v pokoji se sociálním zařízením 371 Kč

Na školní akce je poskytována sleva na ubytování.

Cena stravování včetně 21% DPH:

stravování dospělá porce dětská porce do 10 let
snídaně 52 Kč 40 Kč
oběd 92 Kč 70 Kč
večeře 92 Kč 70 Kč
polopenze 144 Kč 110 Kč
plná penze 236 Kč 180 Kč

Zaměstnancům České pošty, s.p., je na rekreační pobyt v tomto vybraném rekreačním zařízení poskytován příspěvek z centralizovaných prostředků FKSP.