Zpět

Objednejte se na poštu v konkrétní čas

Potřebujete si na České poště vyřídit na Czech POINTu své záležitosti? Nyní již nemusíte na pobočce čekat. Stačí se přes internet objednat na konkrétní čas.

Česká pošta spustila k 1. 8. 2016 v pilotním provozu novou službu Objednávka na pobočku. Ta přináší zákazníkům jedinečnou možnost zarezervovat si obsluhu na přepážce ve vybraném termínu. Vytvoření objednávky je rychlé a intuitivní. Ve webové aplikaci na www.postaonline.cz/rezervace si stačí vybrat pobočku a požadovanou službu. V pilotním provozu je k dispozici služba Czech POINT. Po zadání termínu návštěvy a uvedení čísla mobilního telefonu nebo e-mailu zašle Česká pošta shrnující avízo.

V den objednávky se stačí dostavit v rezervovaný čas na zvolenou pobočku České pošty a na displeji terminálu vyvolávacího systému stisknout tlačítko „Objednaní klienti“ a zadat rezervační kód, který je součástí shrnujícího avíza. Automaticky se vytiskne pořadový lístek a zákazník bude vyvolán ihned po uvolnění první přepážky obsluhující zvolenou službu.

Služba je dostupná pouze na pobočkách, které jsou vybaveny vyvolávacím systémem nové generace.

Od 1. 8. 2016 je služba k dispozici na poštách: Praha 6, Praha 412, Praha 1, Praha 82, Jablonec nad Nisou 1, Kroměříž 1, Znojmo 2, Litoměřice 1, Ostrava 9 a Valašské meziříčí 1.

Více informací najdete na webové stránce České pošty https://www.ceskaposta.cz/sluzby/ostatni-sluzby/objednavka-na-pobocku.

Matyáš Vitík
tiskový mluvčí
Česká pošta, s.p.
vitik.matyas@cpost.cz